O nás

O NÁS

Sme dodávateľ ložísk a ložiskového príslušenstva - ložiskových telies, púzdier, hriadeľových tesnení (guferá), klinových a iných remeňov, reťazí, mazacej techniky a mazív, automobilových súčiastok, segerových poistiek, poistných podložiek, zaisťovacích a vymedzovacích segmentov a ďalších komponentov.

Na Slovensku pôsobíme už 26 rokov. Pod názvom Ložiská - Prešov, s. r. o. nás poznáte od roku 2010. Môžete nás nájsť aj v kamennej predajni na adrese Vranovská 34, 080 06 Prešov.

Našim cieľom je dodať Vám presne to, čo potrebujete. U nás nájdete kvalitné značky ROLLWAY, SKF, IKO, BeCo, MTK, ZKL, SNR, HFB, Rubena, Optibelt a ďalšie za dobré ceny.

Zaregistrujte sa a nakúpte výhodnejšie so zľavou! Samozrejme môžete nakúpiť aj bez registrácie, ale ako registrovaný zákazník ušetríte viac.

Všetko v našom e-shope máme skladom. To je ale len zlomok produktov, ktoré Vám vieme ponúknuť. Ak nenájdete čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať. Vynaložíme všetko úsilie, aby sme pre Vás našli to najlepšie riešenie.

Podnikáme férovo. Záleží nám na zodpovednom podnikaní. Našim kľúčovým ukazovateľom je spokojnosť zákazníkov.
Váš Ložiská – Prešov, s. r. o.